Astăzi, în debutul ședinței ordinare a Consiliului Local, consilierii locali Robert Costache, aflat pe lista PNL și Dan Pinciu, din partea partidului ALDE au depus jurământul de credință.
Robert Costache a fost validat în locul fostului consilier Milan Peicea, iar Dan Piciu va ocupa de acum încolo scaunul fostului consilier, Alexandru Vladu.
Ultima modificare: 20.12.2022 – 20:01 de către Administrator